O Alibabie

Na pewno zadajesz sobie pytanie skąd nazwa naszej firmy. Stąd, że lubimy zaskakiwać, lubimy rozbawiać, jesteśmy otwarci (jak Sezam)… no i szef lubił bajkę „Alibaba i czterdziestu rozbójników”. Dlaczego my? Dlatego, że jesteśmy rzetelni, skuteczni, zapadamy w pamięć, wywołujemy uśmiech. Jaka inna firma spedycyjna Ci to da? Żadna.

Zatrudniamy ludzi doświadczonych, a jednocześnie z dozą poczucia humoru, swobody, z łatwością nawiązywania kontaktu, bo jaki sztywniak zatrudniłby się w firmie o takiej nazwie?

Dla kogo będziemy idealnym partnerem w biznesie? Dla ludzi ceniących wysoką jakość usług i obsługi klienta, jednocześnie mający dość monotonii, sztampowość i sztywniactwa. Jesteśmy odpowiedzią na potrzeby ludzi sukcesu, którzy wyznają zasadę dobra robota obroni się sama… i można ją wykonywać z zachowaniem luzu i poczucia humoru.

Pracują u nas dobrzy spedytorzy, bo człowiek jest dla nas najważniejszy. Poza tym, że są rzetelnie nagradzani są za swoją skuteczność to dbamy o ich rozwój, integrację zespołu i przyjazną atmosferę w pracy.

Działamy na zasadach partnerstwa. Zapewniamy osobom, które z nami współpracują poczucie bezpieczeństwa. Pracowników inspirujemy do rozwoju a pracodawców do powielania pozytywnych, sprawdzonych rozwiązań.

Działamy na zasadach partnerstwa!

Zapewniamy osobom, które z nami współpracują poczucie bezpieczeństwa. Pracowników inspirujemy do rozwoju a pracodawców do powielania pozytywnych, sprawdzonych rozwiązań.

ALIBABA... i 40 przewoźników
Alibaba i 40 przewoźników Sp. z o.o. Sp. k.
86-014 Sicienko, ul. Świerkowa 9 / Kruszyn

tel.: +48 575 554 458

e-mail: kontakt@alibabai40przewoznikow.pl


Formularz kontaktowy